09:00 – 18:00

Понеділок - П’ятниця

м. Київ

вул. Ак.Туполєва, 8

073-091-92-15​

068-081-18-85​

050-920-75-03

Брокерські послуги

Брокерські послуги: Надання всіх видів страхування як для фізичних так і для юридичних осіб. Розрахунок КАСКО і ОСАГО калькулятор безкоштовно. Оформлення експортних і імпортних поставок. Брокерські послуги, митне оформлення вантажів, митне оформлення товарів. Вартість послуг митного брокера для кожного клієнта індивідуальна.

Оберіть послугу зі списку

Iм'я

Телефон

Брокерські послуги персоналізована стратегія

Послуги страхування: страхування вантажів, страхування транспортних засобів, основних засобів, майна підприємств і фізичних осіб, медичне страхування і страхування життя, а також оформлення страховок КАСКО, ОСАГО, та інші брокерські послуги. Страховой брокер – це більш ніж страхова послуга. Тільки страховий брокер може дати Вам необхідну ринкову інформацію, без акцентування уваги на тій чи іншій страховій компанії. Оскільки ми є великим партнером для ряду страхових компаній, у Вас є можливість користуватися додатковими пільгами і бонусами, які надаються всім нашим Клієнтам. Вам не потрібно читати величезну масу страхових договорів. Ми вже прочитали їх неодноразово і знаємо всі можливі тонкощі. Вам не потрібно контактувати з цілим штатом співробітників страхових компаній. У Вас буде одне контактна особа, з яким Ви будете вирішувати всі питання, що стосуються страхування.

Послуги митного брокера: швидка і якісна розмитнення вантажів, оформлення експортних імпортних контейнерів, митного оформлення товарів. Вартість послуг митного брокера розраховуються індивідуально для кожного клієнта. Як розмитнити товар підкаже грамотний спеціаліст.Самостоятельное митне оформлення – це тривалий, клопіткий, нервовий і дуже складний процес. Один невірний слово або невірно вказана цифра – і Ваш вантаж залишиться на митному терміналі в очікуванні виправлення документації. А вартість оренди терміналу досить дорога. Тому краще відразу укласти договір з митним брокером, який стане необхідним партнером для Вашої компанії.

Наші фахівці щодня вивчають митний кодекс і спілкуються з митними органами, краще клієнта розбираються у всіх тонкощах даного процесу. Митне оформлення вантажів з допомогою митного брокера пройде безпомилково і заощадить Вам час і гроші. Такий посередник між Вами, митницею, відправником або отримувачем вантажу і транспортною компанією візьме на себе не тільки складання митної декларації, а й отримання всіх дозвільних документів та сертифікатів, необхідних при імпорті або експорті товарів. А це гарантує Вашої компанії відсутність штрафів;

Top