09:00 – 18:00

Понеділок - П’ятниця

м. Київ

вул. Ак.Туполєва, 8

073-091-92-15​

068-081-18-85​

050-920-75-03

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги

5bf85f73fad79d67cfd55b6a_212Монтажная область 1@3x-p-130x130q80

Довірте свій бухгалтерський і податковий облік команді фахівців. Ми беремо на себе всі ризики і знімаємо з Вас головний біль. Можемо взяти на себе всі функції або їх частину. Що саме робить наша команда: виписує первинні документи, реєструє податкові та акцизні накладні, вводить дані в базу 1С, працює з касовими документами і звітами, оформляє платіжні доручення, формуємо і складаємо всі звіти, ведемо книгу Доходів, виконуємо розрахунок заробітної плати, відновлюємо облік, автоматизуємо 1С , оптимізуємо податкове навантаження, надаємо послуги головного бухгалтера та фінансового директора, проходимо податкові перевірки, проводимо внутрішній аудит і багато іншого.

Фахівці компанії всі мають сертифікати, несуть відповідальність згідно договору. Обмін первинними документами відбувається або через нашого, або через Вашого кур’єра. Дані бази 1С розміщуються на сервері безкоштовно і кожен клієнт отримує свій персональний доступ. Також за Вашим бажанням ми можемо архівувати і зберігати у себе паперову документацію.

Детальніше про вартість наших послуг Ви можете дізнатися на вкладці “Прайс-лист”, також можемо персонально зробити Вам розрахунок, якщо виникнуть труднощі: телефонуйте на будь-який зручний номер, заповнюйте форму, або пишіть в чат.

1. Вид діяльності підприємства

2. Форма оподаткування

 Загальна система Єдиний податок ПДВ

3. Кількість первинних документів в місяць

4. Кількість працiвникiв

5. Наявність віддаленого доступу  Так Ні

6. Телефон

Бухгалтерські послуги – стратегія

Бухгалтерські послуги: послуги з ведення бухгалтерського обліку відповідно до стандартів України, складання податкової звітності, облік з нуля, постановка роботи бухгалтерії, можливість виїзду до клієнта. Бухгалтерське обслуговування ФОП, ТОВ, здача нульової звітності, надання консультації бухгалтера, здача звітності через інтернет.
Податкове планування: складання плану сплати податків з метою зменшення податкового навантаження і збільшення прибутку підприємства. Виконання плану по оподаткуванню.
Податковий консалтинг: консультування з питань оподаткування будь-якої складності, за всіма видами податків як для юридичних так і для фізичних осіб.
Внутрішній аудит: контроль і аудит бухгалтерського обліку на відповідність МСБО і ПСБО з наданням висновку з рекомендаціями. Аудит від професіоналів своєї справи.
МСФЗ: ведення бухгалтерського обліку відповідно до Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності.
Адміністрування ключів підпису: отримання сертифікатів підписів Медок і АЦКС ДФС.
ІТ супровід: послуги програміста 1С8, 1С7, всі види оновлень, доопрацювання бухгалтерських програм будь сложності.Многолетній досвід практичного впровадження і супроводу рішень різного рівня складності; Досвід роботи з проектами різного масштабу і різних сфер діяльності; Єдина команда професіоналів – програмістів, IT-фахівців Можливість надати повний комплекс послуг – від аналізу і консалтингу до впровадження і супроводу інформаційної системи і підтримує її інфраструктури.Сотруднічество виглядає наступним чином. Ми можемо виконати комплексні проекти, надати локальну допомогу для клієнта, забезпечити обслуговування та підтримку на постійній основі або надати разові консультації, рекомендації

Top